Microsoft Dynamics CRM Developer

Premium Job From Nigel Frank International

Recruiter

Nigel Frank International

Listed on

28th June 2018

Location

Berlin

Salary/Rate

Negotiable

Salary Notes

Negotiable

Type

Contract

Start Date

ASAP

This job has now expired please search on the home page to find live IT Jobs.

Pilna infirmacja do wszystkich CRM specjalistów.

Niemcy, Berlin: Freelance - Microsoft Dynamics CRM Developer

Lokalizacja: Niemcy, Berlin 100% na miejscu

Rozpocz?cie projektu: jak najszybciej

Mozliwo?? pracy w pe?nym wymiarze godzin w Berlinie b?d? na pó? eatatu (po uzgodnieniu + 60%)

Czas trwania projektu: 6 + miesi?cy (mozliwosc przed?uzenia)

J?zyk angielski lub niemiecki wymagany.

Zadania:

* Wsparcie w rozwoju, dostosowywaniu, pisaniu wtyczek

* Rozwój przep?ywu pracy (.NET)

* Tworzenie AddIn, dokumentacja dotycz?ca mo?liwo?ci aktualizacji AddINS

* Koncepcja, architektura, projekt testowy

Oczekiwania:

* Do?wiadczenie zawodowe w zakresie programowania obiektowego i in?ynierii oprogramowania

* Microsoft Dynamics CRM 2013, 2015 i 2016 #

* Ogólne: JavaScript, .NET Framework (C#)

Interview w?a?nie si? rozpoczynaj?.

Jezeli powyzsza rola brzmi dla Ciebie interesuj?co, poszukujesz nowych wyzwa? lub chcia?aby? pracowa? w rozwojowym zagranicznym projekcie dla jednego z moich ekskluzywnych klientów na terenie Berlina prosz? o z?ozenie aplikacji wraz ze swoim aktualnym CV.

Jezeli chcesz dowiedzie? si? wi?cej szczegó?ów na temat powyzszej roli, zapraszam do bezsposrednego kontaktu ze mn? na: [email protected] lub +48 12 396 62 04 / +44 20 38 66 17 80 .

Zapraszam równiez do polecenia innych specjlaistów CRM, którzy mogliby by? zainteresowani.

Do us?yszenia!

You are currently using an outdated browser.

Please consider using a modern browser such as one listed below: