PHP Architekt

Premium Job From Nigel Frank International

Recruiter

Nigel Frank International

Listed on

25th June 2018

Location

Warsaw

Salary/Rate

Negotiable

Salary Notes

Negotiable

Type

Permanent

Start Date

asap

This job has now expired please search on the home page to find live IT Jobs.

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podj?cia pracy na stanowisku Architekta PHP dla jednego z naszych klientów, b?d?cego mi?dzynarodow? firm? consultingow? z siedzib? w Warszawie (centrum).

Zadania:

* Analizie wymaga? biznesowych

* Praca w zespole Scrum

* Proponowanie nowych innowacyjnych rozwi?za?

* Wspó?praca z dwoma zespo?ami developerskimi PHP

Wymagania:

* Do?wiadczenie i wiedzy dotycz?cej budowy architektury rozwi?zania oraz przygotowywania ?rodowisk pracy dla developerów od zera

* Do?wiadczenie w PHP lub innych technologiach (mieszanych), w SOAP

* Wiedza w zakresie wzorcaców projektowych, Agile, BigData, testów automatycznych

Oferujemy:

* Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

* Nielimitowany bud?et szkoleniowy

* Nowoczesne biuro

* Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, lekcje angielskiego i karta Multisport

* Roczne szkolenia, udzia? w konferencjach, mo?liwo?? pracy z najnowocze?niejszymi technologiami

Nie stra? swojej szansy i wy?lij do mnie swoje CV ju? dzi?!

Paulina Zatyczyc - Recruitment Consultant -- Pearson Frank International

[email protected]

Pearson Frank International jest ?wiatowym liderem ?wiadcz?cym us?ugi rekrutacyjne specjalizuj?c? si? w niszowych rolach z zakresu IT. Zajmujemy si? wy??cznie poszukiwaniem Java (J2EE / J2SE / Android), PHP i Web Development specjalistów w Polsce i na 45 ró?nych rynkach ?wiatowych Dzi?ki naszemu do?wiadczeniu i znajomo?ci wyspecjalizowanego rynku ?wiadczymy profesjonalne i kompleksowe us?ugi w zakresie rekrutacji.

You are currently using an outdated browser.

Please consider using a modern browser such as one listed below: